12 Ocak 2011 Çarşamba

normalden havuca

 
bu benim geçen sene çok severek aldığım bir sürüde giydiğim pantalonum. ama 40 beden yani ben 38 bedenim ve çok beğendiğim için yine de almıştım. eh malesef kiloda almadığım!! için artık iyice rahatsız olmaya başladım.ve geçenlerde birdenbire aklıma gelen bir fikri uyguladım.
malum havuç pantolanlar bu sıralar pek bir moda. bende önden 2 pile yaparak normal pantalonumu havuç pantalona dönüştürdüm.hemde bedenime daha uygun hale getirdim.
aşağıda pantolunumun normal halini görüyorsunuz:
 
burada da içe doğru tam kemer bantının üzerinden yaptığım 2 pileli halini görüyorsunuz:
aralarını dikmeden sadece kemer bandının alt ve üst kenarlarından zorlukla diktim. çünkü katlayınca kalın olduğu için makinenin altına zor girdi, ama başardım.
ve hemen yeni haliyle de giyip göstermeden olmaz değil mi? 
sizce nasıl görünüyor? orjinallere benzemiş mi? ben baya sevdim hem daha rahat giyebiliyorum hem de pantolonumu fazla bozmadan yeni bir şekle kavuşmuş oldu.

4 yorum:

 1. Kesinlikle çok başarılı olmuş! Ellerine sağlık;)
  Benim de aklımda şimşekler çaktırdı bu durum;)

  YanıtlaSil
 2. ne güzel ya birşeyler canlandırabilmişsem...
  teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. eline sağlık ya ben seni epeydir ziyaret etmiyormuşum :( neden acaba :) bazı arkadaşlarım listemden çıkmış görmüyorum onları demek senin sayfanda yok listede
  hemen yeniden izleme ayarlarını kontrol ediyorum.. ben adresimi taşıdım artık http://nilgunkomar.blogspot.com adresindeyim..
  bu yüzdende sorunlar oldu zaten..
  tekrar seni gördüğüme sevindim..

  sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. teşekkürler
  epeydir ben de birşeyler yazmıyordum ondan olabilir...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...