17 Eylül 2012 Pazartesi

inci'nin ormanı


inci tatilde; anneanne babaanne gezmelerindeyken dönüşte sürpriz olsun diye duvarına yapıştırma yaptık. odasında bir değişiklik yapmak onun hoşuna gidecek bir şey olsa da aslında biraz da kendimi dekorasyon konusunda tatmin etmek için yaptığımız bir şey oldu. yatak odasını boyamışken bu odaya da mı el atsak diye düşündüysem de trendyol'da bu çıkartmayı görünce -tam da zamanında- kararımızı verdik.
oda çıkartmaya göre biraz küçük geldiyse de biz sevdik.
o'nun yaptığı orman yakıştırması da beni başlık aramaktan kurtardı böylece...

7 Eylül 2012 Cuma

hem yeşil hem puantiyeli


çok ekstradan diktiğim bir etek bu. hep kafamda burda'da ki şu modele elimdeki şu kumaştan dikebilirim diye düşündüğümden ve bu etek aklımda olan bir şey olmadığından ekstra oldu. 
eteğin aynısını marks&spencer'da 60 tl.'ye görünce başladı her şey. ben bunun aynısını dikerim dedim tabi eğer kumaşın aynısını bulabilirsem çünkü en beğendiğim şey kumaşıydı. bir kumaşçı turu yaptım ama beyaz puantiyeli yeşil bir kumaş bulamadım. sonra yaklaşık 1 ay sonra tekrar kumaşçı turuna çıktığımda gördüm ve aldım tabi hemen. kısmet o zamanaymış... ve daha önce diktiğim tütünün aynı kalıbını kullanarak diktim.

 bana ne kadara mal oldu derseniz 5 tl.'ye 1 mt. puantiyeli kumaş, aa bu arada hiç düzgün fotoğraf çekmemişim çünkü eteğin arasında 1 kat tül var aynı yeşilden ve bir de astar en altta düz yeşil. hepsi aynı fiyattan desek 15 tl. 

pek düzgün yapamasamda pilelerini pek severek giydi hatta şimdide her gün bunu giymek istiyor...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...